Karrierablak

2019/20 II. félév:

• Dr. Csukonyi Csilla (DE BTK, Pszichológiai Intézet): A rugalmas alkalmazkodóképesség és a digitális együttműködés mint 21. századi munkavállalói kompetenciák (2020. február 27.)
  • Kiss Ábel Lukács (DORKÁSZ Szolgálat): Amikor a munkádnak értelme van - civil szervezetek szerepe a társadalomban (2020. március 12.)
  • Dr. Habil Becsky-Nagy Patrícia (DE GTK, Számviteli és Pénzügyi Intézet): Modern pénzügyi kihívások (2020. március 26.)
  • Dr. Pierog Anita (DE GTK, Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet): Mi leszek, ha nagy leszek?- a pályaválasztás és az egyéni jellemzők összefüggései (2020. április 16.)
  • Berényi András (DEMEK): Hogyan teheted barátoddá a stresszt? (2020. április 23.)
  • Bódor Edit (Főnix Rendezvényszervező Kiemelkedően Közhasznú Kft.): Készségek és kihívások, avagy milyen tudásra van szüksége annak, aki a cégnél dolgozik? (2020. május 7.)