Karrierépítés a mindennapokban

2016/17 II. félév:

• Dr. Pék Győző (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): Önmegvalósítás, konfliktusmegoldás és proaktivitás (2017. március 7.)
  • Czeti András (brüsszeli EU Állandó képviselet): EU-karrier – uniós állások és tippek a versenyvizsgához (2017. március 21.)
  • Dr. Polonyi Tünde  (DE, BTK, Pszichológiai Intézet) és Szabó Fruzsina (DE, BTK, Idegen nyelvi és Továbbképzési Központ): Innovatív nyelvtanulás (2017. április 4.)
  • Lenténé Puskás Andrea (DE, Sporttudományi Koordinációs Intézet): A sport a karrier szolgálatában (2017. április 18.)
  • Dr. Dajnoki Krisztina (DE, GTK, Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet): A globalizáció hatása az egyén karriertervezésére (2017. május 2.)
  • Nagy Zsuzsanna (Robert Bosch Automative Steering Kft., HR-vezető): Tanácsok egy nemzetközi vállalat HR-vezetőjétől  (2017. május 16.)

Előadás-sorozataink: