A karrierépítés lépcsői

2016/17 I. félév:

• Dr. Nótin Ágnes (DE, BTK, Pszichológiai Intézet): A karrierre való felkészülés és a magánélet egyeztetése az egyetemi évek alatt (2016. október 3.)
  • Gégény János (DE, BTK, volt Prezi-nagykövet): Előadásmód és prezentáció (2016. október 17.)
  • Dr. Márkus Edina (DE, BTK, Andragógiai Tanszék): Az álláskereső portálok és használatuk (2016. november 7.)
  • Dr. Ujhelyi Mária (DE, GTK, Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet): A változás menedzselése az egyéni karrierépítésben (2016. november 21.)
  • Dr. Szafkóné Ács Márta: A protokoll szerepe a karrier alakításában (2016. december 5.)
  • Mészáros Mariann (IT Services Hungary, HR-igazgató): HR-kulisszatitkok fiataloknak Magyarország legnagyobb informatikai szolgáltatójától (2016. december 19.)

Előadás-sorozataink: