Karrierépítés felsőfokon

2015/16 II. félév:

• Berényi András (DE, DEMEK): Két út van előttem vagy több, avagy hogyan tudjuk megvalósítani a karrierrel kapcsolatos álmainkat? (2016. február 16.)
  • Czeti András (brüsszeli EU Állandó Képviselet): EU-karrier - uniós állások és tippek a versenyvizsgához (2016. február 23.)
  • Prof. Dr. Nábrádi András (DE, GTK): Stratégiák a karrierépítésben (2016. március 8.)
  • Dr. Szaffkóné Ács Márta: Protokoll és viselkedés a munkakezdéskor (2016. március 22.)
  • Dr. Szemán-Nagy Anita (DE, BTK): Önmenedzselés és önmegvalósítás a sikerekért (2016. április 5.)
  • Kokas Norbert (Generali Csoport - Generali Alapkezelő Zrt.): Az Y-generáció pénzügyi kultúrája (2016. április 19.)

Előadás-sorozataink: