Karrier 3x3

Az előadások 14 órakor kezdődnek a Főépület Aud. Max. termében.

2022/23 I. félév:

• Mercz-Madarassy Kitti (DE BTK, Pszichológiai Intézet): Jelenlét a mindennapokban – Hogyan tudunk felülni a tenger hullámaira? (2022. szeptember 29.)
  • Szikszai Tamás ügyvezető (Future Management Online Marketing Ügynökség): Self-branding (2022. október 13.)
  • Dr. Engler Ágnes (DE BTK, Nevelés- és Művelődéstudományi Intézet): Karrier és/vagy család? (2022. október 27.)
  • Szántó Gerda (DE GTK, Vezetés- és Szervezéstudományi Intézet): Nők és férfiak a munkahelyen (2022. november 10.)
  • Koncz Edit (coach, kinzeiológus, Minerva oktatási és rekreációs központ): A szokásaink ereje (2022. november 17.)
  • Fülöp Zsuzsanna stratégiai vezető tanácsadó (OTP Bank Nyrt.): A titokzatos Assessment Center az interjúk világában (2022. december 1.)