Karrier 2x2

A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát. A kétkredites kurzus az összes kar hallgatói számára szabadon választható tantárgy. Célunk, hogy olyan témákat kínáljunk az érdeklődőknek, amelyek által gyakorlati segítséget kapnak az álláskeresésben, illetve később, a munka világában. Az előadások szabadon látogathatóak minden egyetemi polgár és alumni tag számára.

Az előadások 14 órakor kezdődnek a Főépület Aud. Max. termében.

2021/22 II. félév

• Kiss Anikó rektori protokollfőnök (DE, Rektori-Kancellári Kabinet): Illem, etikett, protokoll (2022. március 10.)
  • Dr. Pásku Judit (DE BTK, Pszichológiai Intézet): A teljesítmény, a motiváció és az érzelmi állapot interakciós spirálja (2022. március 17.)
  • Kocsis Zsófia (DE BTK, Nevelés- és Művelődéstudományi Intézet): Hallgatói munkavállalás (2022. március 24.)
  • Tóth Katalin (DE TTK, Dékáni Hivatal): Mindennapi konfliktusaink (2022. április 7.)
  • Gesztelyi Tamás szupervizor, coach: Az önmotiváló képesség alkalmazása megterhelő élethelyzetekben (2022. április 21.)
  • Szabó Péter László ügyvezető (Schaeffler Debrecen – FAG Magyarország Ipari Kft.): Schaeffler Debrecen – FAG Magyarország Ipari Kft. (2022. április 28.)