Karrier 1x1

A Hallgatói Karrierközpont a Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Karával együttműködve minden félévben meghirdeti előadás-sorozatát. A kétkredites kurzus az összes kar hallgatói számára szabadon választható tantárgy. Célunk, hogy olyan témákat kínáljunk az érdeklődőknek, amelyek által gyakorlati segítséget kapnak az álláskeresésben, illetve később, a munka világában. Az előadások szabadon látogathatóak minden egyetemi polgár és alumni tag számára.

Az előadások 14 órakor kezdődnek a Főépület Aud. Max. termében.

2021/22 I. félév:

• Balogh Anita (DE): Az asszertív kommunikáció (2021. szeptember 23.)
  • Dr. Popovics Péter (DE, GTK): Vállalkozz csapatban! - de hogyan lesz jó csapatom? Avagy egy sikeres vállalkozás alappillérei (2021. október 7.)
  • Tapolcai Zoltán és Dr. Szilágyi Ákos (Hajdú-Bihar Megyei Kormányhivatal): Hajdú-Bihar megye munkaerő-piaci helyzete (2021. október 21.)
  • Dr. Márkus Edina (DE, BTK, Nevelés- és Művelődéstudományi Intézet): Az álláskeresés új trendjei (2021. október 28.)
  • Paczári Viktória (DE, BTK, Politikatudományi és Szociológiai Intézet): Innovatívan és önállóan? - A startup mint a karrierút egy lehetséges iránya (2021. november 11.)
  • Bódor Edit (egyházügyi és határon túli magyar kapcsolatokért felelős referens, DMJV Polgármesteri Kabinetiroda): Közösségépítés a kultúrán keresztül (2021. november 25.)