23 jan
A népegészségügy teljes spektruma
A Debreceni Egyetemen működik a hazai felsőoktatás történetében elsőként megalakult és máig egyetlen Népegészségügyi Kar. Egészségpszichológia és komplex rehabilitáció mesterdiplomát az országban kizárólag itt lehet szerezni.
21 jan
Újdonságokkal erősít az EK
Duális képzés szociális munka alapszakon, védőnő szak levelező tagozaton – újdonságok a Debreceni Egyetem Egészségügyi Karán. Európai színvonalú képzés és kiváló elhelyezkedési esély vár a nyíregyházi campus leendő hallgatóira.
21 jan
Orvosképzés 21. századi módra
Az orvostudomány állandó fejlődéséhez, a diagnosztizálás és a gyógyítás forradalmi felfedezéseihez igazodó képzés, hazai és nemzetközi szinten elismert diploma, high-tech skill laborok, hallgatóbarát campus – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
18 jan
Gazdasági évindítás 2019
Mintegy 220 vendég előtt mutatta be a Debreceni Egyetem tavalyi eredményeit és jövőbeni terveit Bács Zoltán kancellár a Gazdasági évindító partnertalálkozón. Az eseményen címzetes egyetemi tanári címet vett át a Szenátus döntése alapján Szepsy István mádi borász.
17 jan
DE GYGYK – a biztos választás
A hiánypótló gyógypedagógia és romológia alap-, valamint szociálpedagógia mesterszakkal, továbbá a kiszámítható jövőt kínáló óvodapedagógus, illetve csecsemő- és kisgyermeknevelő képzésekkel vár a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi kara!
16 jan
DE GYTK: út a biztos életpályához
Gyógyszergyári gyakorlatok, kozmetikumok készítésére alkalmas saját labor, új típusú nanotechnológiai eljárások és biotechnológiai gyógyszerek ismerete – komplex és gyakorlatközpontú képzéssel várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem Gyógyszerésztudományi Kara.
15 jan
A Debreceni Egyetem az Educatión
Több ezer középiskolás és friss diplomás érdeklődött a Debreceni Egyetem képzései iránt a 19. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon. A kari Hallgatói Önkormányzatok tagjai saját élményeiket is megosztották arról, milyen debreceni egyetemistának lenni.
15 jan
Világszínvonalú adomány
Újabb, ezúttal mintegy 15 millió forint értékű adománnyal támogatja a Debreceni Egyetem műszaki és természettudományos képzéseit a National Instruments Hungary Kft. (NI). A LabVIEW Multisim szoftverlicenc átadóünnepségét kedden tartották a Műszaki Karon.
14 jan
Informatika – pálya perspektívákkal
Korszerű géptermekkel és kutatólaborokkal, valamint a legmodernebb multimédiás eszközökkel várja a felvételizőket az idén 15 éves Informatikai Kar. A tavaly megújult képzési programoknak kedvező a fogadtatása, egyre népszerűbbek az informatikai szakok a Debreceni Egyetemen.
14 jan
Téged is vár a BTK!
A leggazdagabb képzési palettával, magas szintű és széles körű szolgáltatásokkal – tehetséggondozási programmal, külföldi tanulmányi, nyelvtanulási, sportolási és kulturális lehetőségekkel – várja leendő hallgatóit a Debreceni Egyetem egyik legpatinásabb kara, a Bölcsészettudományi Kar.