23 jan
Egészségügyi Kar: itt tanulnak a hétköznapok „hősei”
Nagyszerű elhelyezkedési esélyeket, európai színvonalú képzést nyújt a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara. A középiskolások a kar csütörtöki nyílt napján többek közt a mentőtiszt és a szülésznő szakokat ismerhetik meg.
23 jan
Siker az oktatási seregszemlén
Sok leendő hallgatót vonzott a Debreceni Egyetem megújult, zöld környezetet jelképező szigetstandja a 17. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon.
19 jan
Elstartolt az Educatio
Már az első napon mintegy 1000 érdeklődő kereste fel a Debreceni Egyetem standját a háromnapos nemzetközi oktatási szakkiállításon.
18 jan
Interaktív nyílt napok a Debreceni Egyetemen
Gondolkodj, táncolj, ikszelj, és szerezz GTKutató oklevelet a Gazdaságtudományi Kar nyílt napján! Inkább a gyerekkel foglalkoznál? Akkor vegyél részt a Gyermeknevelési és Felnőttképzési Kar óvodalátogatásán!
16 jan
Zenei képzés élményekkel
Már tanulmányaik ideje alatt bekapcsolódnak a város zenei életébe, gyakran határainkon túl is koncerteznek a Debreceni Egyetem Zeneművészeti Karának tehetségei.
13 jan
Gazdasági évindítás partnerekkel
Ipari partnereinek és a régió meghatározó gazdasági szereplőinek tartott gazdasági évindító találkozót a tavaly már 123 milliárdos mérlegfőösszegű Debreceni Egyetem. A hagyományteremtő szándékkal megrendezett programon Bács Zoltán kancellár vázolta az intézmény stratégiai terveit.
13 jan
Csak nyitottan!
Pályaválasztás előtt álló középiskolások számára tart bemutatót felvételi, képzési kínálatából január 16-án, hétfőn 9 órakor kezdődő nyílt napján a Debreceni Egyetem Műszaki Kara.
10 jan
Irány az Educatio!
Idén is önálló standon mutatkozik be, és kínálja képzéseit az érdeklődő középiskolásoknak a 17. Educatio Nemzetközi Oktatási Szakkiállításon a Debreceni Egyetem.
10 jan
Hiánypótló szak indul
Közösségszervezés alapszak indul szeptembertől a Debreceni Egyetemen. A várakozás szerint a frissen végzettek gyorsan munkát találnak majd, mert a közművelődés területén országos hiány van felsőfokú végzettségű szakemberekből.
04 jan
A Debreceni Egyetem a sajtóban - 2016
Négyes ikrek, yoUDay, Tisza szobor, új halfaj, elektromos virágkocsi – több mint ötezerszer adott hírt tavaly a média arról, mi történik a Debreceni Egyetemen.