03 feb
Jelentkezz Hajdúböszörménybe!
Biztos munkahelyre és kiszámítható jövőre vágysz a diploma megszerzése után? Akkor a Debreceni Egyetem hajdúböszörményi karán a helyed, ahol gyógypedagógus, óvodapedagógus, szociálpedagógus vagy csecsemő- és kisgyermeknevelő is lehetsz!
03 feb
Okos választás: tanulj sportot nálunk!
Neves sportjogászok, sokoldalú, modern testnevelő tanárok, jól kereső sportközgazdászok és gyógyító rehabilitációs szakemberek – ha erre vágysz, a Debreceni Egyetem a legjobb választás.‎
02 feb
Sárgulj velünk te is!
Másfél évszázados hagyományok és innovatív képzés – ezeket egyszerre kínálja hallgatói számára a Debreceni Egyetem Mezőgazdaság-, Élelmiszertudományi és Környezetgazdálkodási Kara.
02 feb
Még több lehetőség a Debreceni Egyetemen
Két új alap- és egy mesterszakkal bővült a Debreceni Egyetem képzési kínálata. A felsőoktatási felvételi tájékoztató hivatalos kiegészítésében megjelent képzésekre is február 15-ig lehet jelentkezni.
01 feb
Gazdálkodj okosan, gyere a GTK-ra!
Az életre, az életnek képzünk! Mérete, népszerűsége és a végzett hallgatók elhelyezkedési mutatói is azt igazolják, jól választott szlogent a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kara. Diplomával, vagy anélkül is biztos választás a GTK!
01 feb
„Miniegyetem” Pallagon
A hallgatói létbe kóstolhattak bele a Balásházy diákjai – a Debreceni Egyetem oktatói tartottak előadásokat az érettségi előtt álló fiataloknak. Az idén búcsúzó középiskolások helyére már várják az utánpótlást!
31 jan
Jogod van hozzá!
Nemzetközi oktatógárda, 93%-os elhelyezkedési arány, ingyenes elektronikus tananyag, szakmisztériumi ösztöndíj. Jelentkezz a legjobb vidéki jogi képzőhelyre, a Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Karára!
31 jan
Beregszászon indít ápoló szakot az EK
Határon túli képzési hellyel bővíti kínálatát, és nagyszabású kutatási programokat is indít a Debreceni Egyetem Egészségügyi Kara 2017-ben.
30 jan
Új szemléletmód az orvosképzésben
Hazai és nemzetközi szinten elismert diploma, magas fokú, a jövő változó elvárásaihoz igazodó tudás, hallgatóbarát campus – ezt nyújtja a Debreceni Egyetem Általános Orvostudományi Kara.
27 jan
Jelentkezz Kisvárdára!
Mezőgazdasági mérnök, turizmus-vendéglátás, vidékfejlesztési agrármérnök - a Debreceni Egyetem Kisvárdán meghirdetett képzéseiről tartottak felvételi tájékoztatót a Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei településen.